O firmie

Firma DREWDOM istnieje na polskim rynku od 1957 roku i jest producentem stolarki okiennej i drzwiowej z drewna litego. Nasze wyroby to okna, drzwi frontowe i wewnętrzne, ogrody zimowe. Nasza produkcja opiera się tylko i wyłącznie na realizacji zamówień indywidualnych, co sprawia, że jakość naszych wyrobów jest bardzo wysoka. Tym samym możemy spełnić wszystkie wymagania, jakie stawia nam klient.


Precyzja, jaka towarzyszy wykończeniu produkowanych wyrobów, sprawia długoterminową współpracę z firmami z którymi współpracujemy już od dłuższego czasu.
Kolejną ważną zaletą naszej firmy jest terminowość realizowanych zamówien. Do produkcji stolarki stosujemy najwyższej klasy półfabrykaty, w które zaopatrujemy się u producentów posiadających certyfikaty na swoje wyroby.

Jesteśmy w stanie wykonać każde zlecenie dotyczące stolarki otworowej drewnianej. Naszymi odbiorcami są nie tylko klienci na terenie naszego kraju, ale również poza jego granicami. Współpracujemy z odbiorcami na terenie Niemiec, Szwecji, Norwegii, Francji, Włoch, Austrii, Holandii. Wykonujemy dla nich okna i drzwi oraz grody zimowe, które są montowane w obiektach realizowanych przez te firmy.
Posiadamy również odbiorcę w USA w Chicago.

Współpraca z naszymi odbiorcami układa sie bardzo dobrze, co stawia nas w świetle dobrego, rzetelnego i słownego producenta i dostawcy stolarki okiennej i drzwiowej z drewna litego. Firma posiada własne wzory proponowane klientom jak również program, dzieki któremu klient może wybrać wzory jak również samemu zaprojektować stolarkę. Produkty Firmy DREWDOM posiadają aprobaty techniczne oraz certyfikaty zgodności wymagane na rynku krajowym i europejskim.